Autor:

Roonie10

Utworzono:

30.04.2022

Pierwsza część to głównie przewaga Tworoga , który pressingiem nie pozwalał nam wyjść z połowy. Gospodarze zmarnowali w tym czasie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Sytuacja ta zmieniała się po czerwonej  kartce w ok 30 minucie dla zawodnika Sparty. Wtedy naszym zawodnikom zaczęło grać się łatwiej i udało nam się do przerwy dwa razy zagrozić pod bramką gospodarz. Do przerwy wynik 0:0. Po zmianie stron to my od razu przeważamy, marnując kilka okazji bramkowych. W ok 50 minucie strzelamy gola z rzutu rożnego. Dalej atakujemy, jednak nieskutecznie. Ostatni kwadrans należał do gospodarzy którzy starali się doprowadzić do wyrównania. Udało im się to niestety w 90 minucie spotkania. Później graliśmy jeszcze 5 doliczonych minut, jednak wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się stanem 1:1. Było to bardzo twarde i ostre spotkanie, nikt tu nie odstawiał nogi i dlatego zobaczyliśmy łącznie ok 8 kartek. Szkoda straconej bramki w końcówce, jednak wynik jak najbardziej sprawiedliwy. We wtorek kolejne piłkarskie emocje. W Lublińcu zagramy zaległe spotkanie z Kuczowem.