Autor:

Admin

Utworzono:

27.10.2018

W dniu dzisiejszym nasza drużyna udała się na wyjazdowe spotkanie na trudny teren do Dąbrowy Górniczej – Ząbkowic, zmierzyć się z tamtejszą Unia Dąbrowa Górnicza. Początek spotkanie bezsprzecznie należał do gospodarzy, którzy raz za razem tworzyli niebezpieczne akcje i zagrażali bramce strzeżonej przez Przemysława Popczyka. Przez ok. 25 minut Unia miała kilka dogodnych sytuacji aby strzelić bramkę RKS-owi, jednak żadna z sytuacji nie została wykorzystana. Trzeba przyznać że nasi piłkarze przez ten okres nie stworzyli sobie żadnej sytuacji pod bramką Unii (ba nie oddali żadnego strzału na ich bramkę). Dopiero w 26 min. po zamieszaniu pierwszy strzał na bramkę gospodarzy oddał Sebastian Stefański i od razu trafił do siatki gospodarzy wyprowadzając naszą drużynę na prowadzenie 1:0. W 41 min. Adam Baran strzelając z 13 metra podwyższył wynik spotkania na 2:0 dla naszej drużyny. W II połowie gra się wyrównała, jednak więcej z gry miała drużyna RKS-u. W 80 min. Igor Wilk przeprowadził fantastyczną akcję prawym skrzydłem, urywając się obrońcom Unii, dograł do Kamila Zalewskiego a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki gospodarzy ustalając wynik na 3:0 dla RKS-u. Do końca spotkania nasza drużyna kontrolowała spotkanie odnosząc kolejne zwycięstwo. W następnym meczu nasza drużyna będzie podejmować niezwykle mocny zespół Polonii Bytom. Z uwagi na względy bezpieczeństwa spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.