Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

27.08.2018

Początek pierwszej części to walka w środku pola. Oprócz dwóch sytuacji, gdy mógł być odgwizdany rzut karny dla Sośnicy, obie drużyny nie umiały stworzyć sobie groźnej akcji. Potem jednak nasi zawodnicy zaczęli strzelać z dystansu. Najbliżej zdobycia gola był Tomasz Szczurek, jednak kapitalną interwencją popisał się golkiper gości. Oglądaliśmy niewiele strzałów w wykonaniu drużyny z Rachowic.

Druga część już była lepsza w naszym wykonaniu. Nie pozwoliliśmy gościom na stworzenie niebezpiecznej akcji. Wreszcie udało się to przypieczętować bramką na 1-0 w mniej więcej 63 minucie. Pięknym strzałem z rzutu wolnego prowadzenie dał nam Tomasz Szczurek. W dalszej części drugiej połowy obraz gry się nie zmienił. W końcówce nieco goście zaczęli atakować. Po jednej z akcji w doliczonym czasie gry jeden z zawodników z Rachowic postanowił w stylu Neymara wywrócić się w polu karnym. Niestety sędzia tego meczu dał się na to nabrać i odgwizdał jedenastkę. Goście ją wykorzystali i chwile później mecz dobiegł końca.