Przegrana w pierwszym sparingu

Od przegranej rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej piłkarze Górnika Piaski. Goście z Tychów pierwszą bramkę zdobyli w ostatniej akcji pierwszej połowy. Po przerwie bramkę wyrównującą zdobył Norbert Bębenek po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego. Parę minut później po raz kolejny goście z Tychów objęli prowadzenie po błędzie w obronie jednego z piłkarzy Górnika. Przed końcem bramkę wyrównującą zdobył Michał Flaga. Kiedy wszyscy myśleli, że mecz zakończy się remisem. Bramkę w 90 minucie dającą zwycięstwo zdobyli po kontrze piłkarze z Tychów. W meczu nie wystąpili: Dominik Rzymowski,  na testach w III ligowym BKS-ie Stal Bielsko-Biała, Dawid Stambuła - na testach, Dariusz Wilk - sprawy prywatne, Grzegorz Stolarczyk - sprawy zawodowe, Maksym Yevtushenko - nie wznowił treningów. W następnym sparingu w środę 24.01. o godz. 17:30 Górnicy zmierzą się z Drzewiarzem Jasienica, który gra aktualnie w IV lidze śląskiej w II grupie. Szczegóły niebawem na stronie internetowej.