Wygrana w sparingu z Piastem Ożarowice

Wygrana w sparingu  z Piastem Ożarowice

Po ostatnim zamieszaniu związanym z nieporozumieniem i szukaniem  na szybko sparingpartnera, Górnik zagrał mecz w planowanym terminie. Górnik zagrał mecz z Piastem Ożarowice, który zajmuje aktualnie 12 miejsce w Lidze Okręgowej. Pierwszą bramkę w 20 minucie zdobył Saba Jikia po podaniu z prawej strony od zawodnika testowanego. Kolejną bramkę kibice Górnika zobaczyli w 43 minucie. Z lewej strony dośrodkował Łukasz Wolf, który dostrzegł Sabę Jikia. Saba bez namysłu uderzył z głowy na bramkę i podwyższył wynik spotkania. W drugiej połowie Górnicy mieli sporo sytuacji aby podwyższyć wynik, ale bezskutecznie. Najbliżej zdobycia bramki był Łukasz Żmuda, który w sytuacji sam na sam trafił w poprzeczkę.
Następny mecz kontrolny Górnicy rozegrają z drużyną KS Olkusz, który gra w IV lidze małopolskiej. Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Górnik Piaski Delta & Global 2:0 (2:0) Piast Ożarowice
20' - Saba Jikia