Zapowiedź: Górnik Piaski Delta & Global - Polonia Łaziska Górne

W najbliższej kolejce piłkarze Górnika zmierzą się z zespołem, który został przesunięty z drugiej grupy IV ligi. Będzie to pierwsze spotkanie w historii obu zespołów. Nasi rywale zajmują aktualnie 6 mijesce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. W ostatniej kolejce Polonia wygrała ze swoją imienniczką z Poraja 3:1. Przed meczem poprosiliśmy naszego bramkarza Dawida Stambułę o parę słów przed sobotnim spotkaniem: " Po tych dwóch porażkach czujemy ogromny niedosyt bo nie byliśmy zespołem, który by zasługiwał na porażkę, ale to już mamy za sobą . Mam nadzieję, że wyciągniemy odpowiednie wnioski i już nie bedziemy powielać tych samych błędów. Jeżeli chodzi o przygotowania do najbliższego meczu w zespole panuje pełna mobilizacja i chęć zgarniecia 3 pkt. Myślę że każdy kto wyjdzie w sobotę na boisko zostawi 120% siebie i będziemy mogli cieszyć sie z 3 pkt . Każdy wie jaka jest sytuacja w tabeli i zostało nam 5 kolejek aby punktować."

Mecz z Polonią Łaziska Górne odbędzie się o godz. 14:00 w sobotę 28.10.2017 r. na stadionie przy Mickiewicza. Sędzią głównym tego spotkania będzie Robert Kowalczyk (Częstochowa) a poagać mu będą Tomasz Barański (Częstochowa) i Błażej Dróżdż (Częstochowa)