Zapowiedź: Górnik Piaski - Śląsk Świętochłowice

Bardzo serdecznie zapraszay wszystkich kibiców i naszych sympatyków na mecz inaugurujący wiosenne zmagania w Haiz IV lidze śląskiej grupy 1 sezonu 2018/2019. W XVI kolejce zespół Górnika podejmie drużynę Śląska Świętochłowice. Będzie to czwarte spotkanie pomiędzy drużynami. W dotychczasowych pojedynkach górą jest drużyna ze Świętochłowic, którzy wygrali wszystkie wspólne spotkania. W ostattnim meczu wynik brzmiał 3:1 dla Śląska, a jedyną wtedy bramkę z rzutu karnego zamienił kapitan drużyny Sebastian Sarzała. W kadrze Górnika doszło do paru zmian. Do drużyny doszli: Michał Szczerba, Jakub Rataj (obaj GKS Katowice), Błażej Klimek (Hutnik Szczecin), Robert Rosa. Na mecz zapraszamy w sobotę 16.03.2019 r. o godz. 15:30 na stadionie przy Mickiewicza w Czeladzi. Sędzią główym sobotniego spotkania będzie Maciej Jankowski (KS Bytom), a pomagać mu będą Adam Adamus (KS Bytom) oraz Paweł Bajon (KS Bytom).

Górnik Piaski - Śląsk Świętochłowice
16.03.2019r.
ul. Mickiewicza, Czeladź-Piaski

P.S.
Bardzo serdecznie zapraszamy również w sobotę na turniej naszych Żaków, którzy są jego organizatorem. Zmagania rozpoczną się z samego rana od godz. 8:30 a zakończą się popołudniu. Zatem jak ktoś z Państwa chciałby spędzić sobotę na sportowo, to zapraszamy najpierw o 8:30 na halę MOSiR w Czeladzi,a następnie o 15:30 na stadion przy Mickiewicza w Czeladzi.
ZAPRASZAMY !!