Zapowiedź: Górnik Piaski - Szombierki Bytom

Zapowiedź: Górnik Piaski - Szombierki Bytom

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu na przedostatni mecz rozgrywany w tym sezonie na stadionie przy ul. Mickiewicza w Czeladzi. Rywalem zielono-czarnych będzie drużyna Szombierek Bytom. Najbliższe mecze, również i sobotni będą należały do gatunku meczy o wszystko. W sobotni meczu nie będzie mógł wystapić obrońca Dariusz Wilk (4 napomnienia). Sędzią głównym meczu z Szombierkami będzie Sebastian Szczotka, a pomagać mu będą Mariusz Goriwoda oraz Łukasz Pydych. Mecz odbędzie się 25.05.2019 r. (sobota) o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Mickiewicza w Czeladzi. Prosimy o gorący doping dla naszych zawodników.

Górnik Piaski - Szombierki Bytom
25.05. 2019 r.
godz. 17:00
ul. Mickiewicza, Czeladź-Piaski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości