Zapowiedź: Gwarek Ornontowice - Górnik Piaski Delta & Global

Po ostatniej pechowej porażce z MKS-em Myszków, przyszedł czas na pierwszy wyjazd w tym roku. Piłkarze Górnika udadzą się do Ornontowic na mecz z temtejszym Gwarkiem. W poprzedniej kolejce zespół Gwarka zremisował na wyjeździe z Polonią Poraj 1:1. Gospodarze sobotniego meczu zajmują aktualnie 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Na swoim terenie wygrali 3 mecze, 2 zremisowali oraz 2 przegrali. W meczu nie będzie mógł wystąpić Norbert Bębenek, który pauzuje za kartki. Sędzią głównym sobotniego spotkania będzie Piotr Szypuła (Kozy), a pomagać mu będą Jakub Tekieli (Zabrzeg) oraz Grzegorz Szymanek (Katowice). Trzymamy mocno kciucki za naszych piłkarzy, aby przywieźli z tego trudnego terenu 3 punkty. ZAPRASZAMY !

Gwarek Ornontowice - Górnik Piaski Delta & Global
31.03.2018 r.