Zapowiedź sparingu: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Piaski Delta & Global

Bardzo serdecznie zapraszamy na sparing Górnika Piaski z Zagłębiem Sosnowiec. Zespół Zagłębia to drużyna, której przedstawiać nie trzeba. Aktualnie gra w Nice 1 Lidze i zajmuje 8 miejsce. Dla większości piłkarzy Górnika mecz z Zagłębiem to będzie doskonała okazja do pokazania się z jak najlepszej strony. Ostatnio piłkarze Górnika zmierzyli się z Zagłębiem w zimowym okresie przygotowawczym sezonu 2015/2016. Mecz ten odbył się 24.02.2016 r. czyli równo 2 lata temu. W tym sparingu górą byli piłkarze Zagłębia Sosnowiec, którzy pewnie wygrali 8:0 (3:0). Tak jak powiedział w ostatnim wywiadzie trener Wojciech Osyra, różnicę klas będzie widać gołym okiem, ale nie raz zespoły z Ekstraklasy przegrywały mecze z IV ligowcami. Trzymamy kciuki i widzimy się w Sosnowcu na Kresowej 1.

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Piaski Delta & Global
24.02.2018 r.
ul. Kresowa 1, Sosnowiec

Poniżej można jeszcze raz obejrzeć bramki z meczu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Górnikiem Piaski: