Z piekła do nieba

Górnik Piaski po bardzo emocjonującym meczu pokonał na wyjeździe Przemszę Siewierz 3:4 (2:1) Od początku gra Górnika nie układała się po jego myśli. W 10 minucie precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Rafał Wawrzyńczok i Dawid Stambuła nie miał szans wybronić tego strzału. W 22 minucie fantastycznym strzałem popisał się Marcin Czerwiński i Dawid Stambuła nie miał nic do powiedzenia. Górnicy zdołali zdobyć bramkę kontaktową w 41 minucie. Do sytuacji sam na sam wyszedł Norbert Bębenek, zagrał do niepilnowanego Marcina Strojka, który pewnym strzale pokonał bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie zagrali jak natchnieni. W 54 minucie dobrze w polu karnym po rzucie rożnym zachował się Dominik Rzymowski który wpakował piłkę do siatki po podaniu Marcina Strojka. W 62 minucie sytuację sam na sam wykorzystał Kamil Szydłowski, który ładnym zwodem minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce. W 82 minucie z prawej strony boiska dostał piłkę w polu karnym Kamil Sierka ,a ten ładnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry w polu karnym faulował Dawid Stambuła. Pewnym strzałem  z rzutu karnego popisał się Daniel Tukaj, bramkarz Górnika wyczuł strzał napastnika, ale strzał był zbyt silny. Zaraz po rzucie karnym sędzia zakończył spotkanie.

Przemsza Siewierz - Górnik Piaski 3:4 (2:1)
10' - Rafał Wawrzyńczok
22' - Marcin Czerwiński
41' - Marcin Strojek
54' - Dominik Rzymowski
62' - Kamil Szydłowski