Z Polonią Bytom bez udziału publiczności

Przed piłkarzami Górnika bardzo ciężki mecz. Do Czeladzi przyjedzie zespół Polonii Bytom, który aktualnie jest liderem Haiz IV ligi. W rundzie jesiennej padł wynik 4:0 dla Polonii. Jednakże pierwsza bramka padła dopiero po rzucie karnym w 45 minucie meczu. Trzymajmy mocno w sobotę kciuki za naszych piłkarzy. W drużynie Polonii gra nasz były zawodnik Norbert Bębenek. Sędzią meczu będzie Wiktor Urbańczyk, a pomagać mu będą Przemysław Pilarz oraz Wojciech Ogiegło.

UWAGA!!
Mecz pomiędzy Górnikiem Piaski, a Polonią Bytom będzie zamknięty dla publiczności ze względu na negatywną opinię policji, na co wyraził zgodę Wydział Bezpieczeństwa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
Wynik LIVE z meczu będzie można śledzić na stronie:

Równocześnie zapraszamy wszystkich naszych kibiców i sympatyków na mecz w Wielki Czwartek o godz. 17:00 pomiędzy Górnikiem Piaski, a Rakowem II Częstochowa.