Unia Lisowice Gospodarze

Damian Rupik Trener

Roonie10

19.06.2021

Początek meczu to od razu ataki gości, ale to my w ok 7 minucie spotkania wychodzimy z kontrą i nasz napastnik strzela gola na 1:0. Nasze prowadzenie trwało może 5 minut i Warta za sprawą rzutu wolnego doprowadza do wyrównania. Przed ok 20 minutą po klepce udało im się zdobyć bramkę na 1:2. Goście cały czas przeważali praktycznie "waląc głową w mur", jednak my dobrze broniliśmy. W tym czasie wyprowadziliśmy dwie groźne kontry. Do przerwy dość niespodziewanie przegrywamy tylko 1:2. Po zmianie stron tak jakby nasza drużyna została w szatni, co wykorzystali zawodnicy Warty strzelając nam w 7 minut aż 3 gole. Później staraliśmy się nie dopuszczać gości w pole karne, co udawało się do 65 minuty. Później znów piłkarze Warty wykorzystali liki w naszej obronie dokładając kolejne gole. Przy wyniku 1"8 nasz zawodnik wywalczył rzut karny, którego pewnie na bramkę zamienił nasz napastnik. Ostatnia akcja należała do gości i to oni strzelając gola na 2:9  ustalili wynik spotkania. Przy takim upale ciężko się grało obu ekipom. Szkoda początku drugiej połowy gdzie przespaliśmy trochę początek, bo wcale nie musiało być tyle goli, jednak brawo dla drużyny za walkę w tym spotkaniu. Za tydzień rozpoczynamy nadrabianie zaległości z kwietnia.

Orlik E1 Lubliniec (RW) kolejka 12
Małapanew Kuczów 11:4 Unia Lisowice
Bramki dla nas zdobywali:
2x Paulina Piosek
2x Patryk Pielat
Skład meczu --->https://ks_unia_lisowice.futbolowo.pl/game/998718/malapanew-kuczow-vs-unia-lisowice

Unia Więcej Niż Klub !