Autor:

Roonie10

Utworzono:

16.08.2021

Przed meczem odbyło się krótkie spotkanie organizacyjne przed nowym sezonem. W jego trakcie zostały zliczone głosy na kapitana które oddawaliśmy w trakcie treningów. Kapitanem w sezonie 2021/22 pozostaje Tomasz Sobalski. Jego zastępcą jest Łukasz Brzezina, a następnie Bartłomiej Szulc. Niestety z powodu zbyt krótkiej przerwy między sezonami, oraz czasu urlopów nie udało nam się dodać zapowiedzi sezonu, oraz pierwszej kolejki. Podczas zapowiedzi kolejnego spotkania postaramy się przybliżyć naszym kibicom jakie są plany drużyny seniorów na ten sezon.
Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze szybko obejmując prowadzenie. Zamiast iść za ciosem, to nasza drużyna zaczęła sama sobie stwarzać problemy. Efektem czego są dwie bramki Glinicy. Ostatnie minuty pierwszej połowy to już nasza przewaga, jednak marnujemy dogodne sytuacje bramkowe. Po zmianie stron szybko tracimy gola na 1:3 co ustawia mecz. Nasi zawodnicy próbują, stwarzają dogodne sytuacje bramkowe, jednak dobrze dysponowany bramkarz gości nie daje sobie wpuścić gola. W 86 minucie strzelamy gola kontaktowego. Ostatnie minuty gramy otwartą piłkę co kończy się kontratakami Promienia. Po jednym z nich faulowany w polu karnym jest zawodnik gości. Bramkarz Promienia pewnie zamienia karnego na bramkę ustalając wynik spotkania na 2:4. No cóż przegrywamy na inaugurację w Klasie B, jednak nie spuszczamy głów. Zagraliśmy dobre spotkanie, lecz brakło nam szczęścia i skuteczności przy wykańczaniu akcji. Dziękujemy kibicom za liczną obecność na meczu.