Autor:

Roonie10

Utworzono:

26.09.2021

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, jednak to nam udaje się zdobyć gole w 32 i 39 minucie spotkania i do przerwy to my prowadzimy 2:0. Chwilę po przerwie ładną akcją podwyższamy na 3:0. Goście totalnie podłamani wynikiem dopuszczali nas pod swoje pole karne. W ostatnich 10-ciu minutach podwyższamy na 5:0  i takim wynikiem kończy się to spotkanie. Nikt z zawodników nie spodziewał sie takiego przebiegu meczu. Udało nam się wysoko wygrać i po 50-ciu spotkaniach, znów możemy cieszyć się "czystym kontem" Miejmy nadzieję że na następnie aż tyle nie będziemy czekać. Dziś w drużynie zadebiutował Kacper Poloczek, który ma 15 lat i 235 dni, tym samym stał się najmłodszym debiutantem w historii naszego klubu. Miejmy nadzieję że w ciągu najbliższych lat będziemy mieli coraz więcej takich młodych zawodników.  #4/20