Autor:

Roonie10

Utworzono:

21.03.2022

Drugi mecz w tym roku i druga wygrana!  Początek nic na to nie zapowiadał, bo to goście po golu z rzutu wolnego prowadzili. Naszych zawodników to nie załamało, i graliśmy spokojnie swoje, wiedząc że gole przyjdą. Do przerwy piłka aż 3 razy lądowała na poprzeczce gości. Udało nam się zdobyć dwa gole, i do szatni schodzimy prowadząc 2:1. Po zmianie stron od razu rzucamy się do ataków, co szybko daje efekty w postaci dwóch goli. Nasi zawodnicy dalej przeważają dokładając kolejne dwa trafienia. Jest wynik są i zmiany, trener miał dziś do dyspozycji aż 5 zmian, z czego skorzystał. Od 70 minuty nasza gra już nie wyglądała tak jak byśmy chcieli, jednak było to spowodowane wysokim wynikiem, oraz wprowadzeniem młodych zawodników, którzy uczą się gry w seniorskiej piłce. Mimo tego nadal mieliśmy jeszcze kilka dogodnych okazji bramkowych, jednak nie udało się już nic strzelić. Ostatecznie wygrywamy 6:1, deklasując swojego rywala. W drużynie mimo szerokiej kadry meczowej, jeszcze brakło 3 zawodników, co pokazuje że w końcu, po kilku ostatnich latach problemy kadrowe mamy za sobą. Dziś zadebiutował w drużynie 15-sto letni Wojciech Król. Dziękujemy zawodnikom za dobry mecz. Teraz już skupiamy się na kolejnym ligowym spotkaniu.