Autor:

Roonie10

Utworzono:

06.08.2022

W pierwszej połowie było widać po naszych zawodnikach respekt do rywala. Trochę się ich baliśmy, jednak gra nie wyglądała źle. Goście długo utrzymywali się przy piłce i robili ciekawe akcje. Do przerwy wynik 1:4. Po zmianie stron zagraliśmy bardziej otwartą piłkę i to my zdobywamy gola na 2:4. Woźniki wykorzystały 3 kontrataki które zamienili na bramki. Później dołożyli jeszcze 3 gole i zasłużenie wygrywają 2:10. Brawa dla naszych zawodników za podjęcie rękawicy i mimo wszystko walkę. Wynik może jest wysoki, ale nasza gra nie wyglądała źle. Mieliśmy ok 7 rzutów rożnych i kilka ciekawych akcji. Goście w drugiej połowie stworzyli sobie 10 sytuacji bramkowych, z czego 6 zamienili na gole. Widać było różnicę poziomów i umiejętności zawodników na boisku. Dla nas była to ciekawa przygoda, która miejmy nadzieję pomoże nam przygotować się do meczu z Kaletami.