Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

16.04.2015

Drużyna Znicz Wysoka Kamieńska w sobotę zainaugurowała rundę wiosenną meczem wyjazdowym z Bałtykiem Gostyń. Mecz rozpoczął się o godzinie 16:00. Drużyna z Wysokiej przystąpiła do rywalizacji w osłabionym składzie przez kontuzje. W pierwszej odsłonie spotkania drużyna z Wysokiej Kamieńskiej przeważała na boisku, ale nic z tego nie wynikało. Bałtyk wyprowadzał groźne kontry, ale do końca pierwszej połowy wynik był bezbramkowy. W 25 minucie zawodnik Znicza Piotr Orszulak doznał groźnie wyglądającej kontuzji kolana, w przerwie zawodnika zabrało pogotowie ratunkowe do szpitala na zdiagnozowanie urazu. W drugiej połowie obraz meczu się nie zmienił. Bałtyk coraz groźniej zagrażał bramce strzeżonej przez bramkarza Znicza. W 65 minucie po kolejnej kontrze drużyny z Gostynia, padła pierwsza bramka dla gospodarzy - strzelcem okazał się Piotr Pluta. Natychmiastowe zmiany w drużynie Znicza zmieniły obraz gry, żółto-niebiescy napierali z coraz większą siłą, lecz nie mogli znaleźć sposobu na gostyńską obronę. W 75 minucie 3 drużyna A-klasy mogła doprowadzić do wyrównania, lecz sędzia boczny uznał, że bramka padła z pozycji spalonej, która zbudziła wiele kontrowersji. 10 minut później Znicz wyrównuje wynik spotkania po profesorskiej akcji Dariusza Jakubowskiego. Ostatnie minuty to ataki drużyny z Wysokiej, niestety bezskuteczne - wynik spotkania 1-1. Dziękujemy kibicom za doping i zapraszamy na kolejne spotkania!