Autor:

Marcin Osmańczyk

Utworzono:

05.11.2018

#ZrobiliśmySwoje We wczorajsze południe na naszym meczu była prowadzona relacja live, a wiec dziś zamieścimy tylko krótki opis każdej z bramek. Na prowadzenie wyprowadza nas Mateusz Haraziński pewnie wykorzystujący podanie w uliczkę ze środka pola i pewnie uderza obok bramkarza w sytuacji sam na sam. Przy drugiej akcji po raz kolejny mieliśmy pokaz współpracy syn-ojciec, w pole karne wbiega Adam Osmanczyk i zagrywa wzdłuż lini pola bramkowego a do pustej bramki strzela Marcin Osmanczyk zamykający akcje z lewego skrzydła. Asystujący przy drugiej bramce tuż przed przerwa podwyższa wynik! Podanie z szybko wykonanego rzutu wolnego z własnej połowy przez Piotra Sierka do Ozika ten wpada w pole karne by zabrać z tamtąd bramkarza by po chwili przelobować go mierzonym strzałem pod poprzeczkę. Po przerwie swoją druga bramkę strzela nasz snajper z numerem 11. Piłkę do gry wprowadza nasz bramkarz Konrad Obwiosło którym potężnym wybiciem piłki z ręki zagrywa na 30 metr połowy przeciwnika do niej dopada Mati szybko poprawiając ja sobie i tak zwanym rogalem po długim słupku poza zasięgiem bramkarza dobija rywali. Piąta bramka to po prostu majstersztyk w naszym wykonaniu! Klepka w środku pola, podanie do Marcina ten odgrywa do Gitary z pierwszej piłki a ten (jakby to powiedział Tomek Hajto) pięta oddaje naszemu kapitanowi który jest faulowany ale nie przewraca się tylko poprawiając piłkę wpada w pole karne i mocnym strzałem z lewej nogi umieszcza futbolówkę w siatce po długim rogu! Wynik lepszy niż gra ale teraz już skupiamy się na sobotnim pojedynku w Starych Tarnowicach! Zapraszamy wszystkich na godzinę 13:00 na to spotkanie!