Autor:

Roonie10

Utworzono:

15.04.2019

Bez kilku podstawowych zawodników udajemy się na derbowy pojedynek do Łagiewnik Wielkich.Pierwsze minuty to totalna dominacja naszych zawodników czego efektem jest bramka na 0:1 juz w 7 minucie.W ok 10 minucie nasz napastnik przejmuje piłkę po błędzie obrońcy Płomienia i wychodzą sam na sam zostaje sfaulowany a sędzia nawet nie wyciągnął za to kartki.Dalszej części meczu to my utrzymujemy się przy piłce oddając kilka niecelnych uderzeń na bramkę.W tym czasie Łagiewniki zagroziły nam dwa razy.W ok 38 minucie zdobywamy bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.Gdy wydawało się że spokojnym prowadzeniem 0:2 zejdziemy na przerwę to drużyna  gospodarzy w 42 minucie totalnie nas zaskoczyła zdobywając bramkę kontaktową.Po zmianie stron w grę naszych zawodników wdał się chaos i nie umieliśmy praktycznie wykonać trzech dobrych podań co skrzętnie wykorzystywały Łagiewniki co chwilę zagrażając naszej bramce.W ok 70 minucie drużyna gospodarzy wyprowadza kontratak i doprowadzają do wyrównania.W 75 minucie nasz zawodnik wychodzi sam na sam i po raz kolejny jest faulowany a sędzia pokazuje tylko żółtą kartkę.Do końca meczu obie drużyny stworzyły sobie po dwie sytuacje bramkowe jednak wynik nie uległ już zmianie.Ostatecznie mecz kończy się sprawiedliwym remisem 2:2.Patrząc na przebieg spotkania gdyby sędzia dał słuszną czerwień w 10 minucie to mecz mógłby się inaczej potoczyć,jednak w drugiej połowie nasza drużyna nie zrobiła nic aby wygrać to spotkanie.Po takim "zimnym prysznicu" zostajemy na czele tabeli ale z mniejszą przewagą nad resztą.    Dziękujemy kibicom za przybycie na mecz !!!

Życzymy wszystkim zdrowych spokojnych spędzonych w gronie najbliższych świąt Wielkiej Nocy.