LKS ZGODA REPTY Gospodarze

Marcin Osmańczyk

01.05.2019

#Zadyszka?

W pierwszy dzień maja z samego rana zgromadziliśmy się na boisku w reptach by zagrać mecz 22 kolejki z tamtejszą Zgodą.

Niestety pierwsza połowa była w naszym wykonaniu średnia o ile można tak powiedzieć by nie rzec nawet że słaba.. skończyło się to bramką dla drużyny gospodarzy i tak też skończyła się pierwsza część gry. Z naszej strony nie brakowało okazji bo poprzeczka Grzesia Zielińskiego czy groźna sytuacja sam na sam Artura Siedlarczyka, który został podcięty naszym okiem jak i okiem wszystkich za wyjątkiem sędziego na 5 metrze od bramki rywali..

Po przerwie wykonujemy dwie zmiany i szybko doprowadzamy do wyrównania. Zawiesinka na Artura Siedlarczyka, który przeniósł się na prawą pomoc w miejsce Witasa ten poprawił wjechał w pole karne i dał dokładną piłkę wzdłuż pola karnego, a wbiegający trzej nasi gracze przy dwóch obrońcach nie mogli tego nie wykorzystać, a ostatecznie na listę strzelców wpisał się wprowadzony w przerwie Mateusz Haraziński. Grad niewykorzystanych sytuacji, niedokładnych zagrań ale i dobrych strzałów, lecz żaden nie trafił do siatki i ostatecznie podzieliliśmy się punktami.

Skład: Obwiosło- Bednarz (Cichy), Skrzypiec, Grzesik, Nowak- Lobaczow (Haraziński), Kłaczka (Osmańczyk Adam), Pietras, Osmańczyk Marcin [c] - Siedlarczyk, Zieliński

W najbliższy weekend nasza drużyna pauzuje a w następnej kolejce zagramy z Nadzieją!