Autor:

Roonie10

Utworzono:

31.08.2020

Na derbowy pojedynek znów udajemy się bez kilku podstawowych zawodników,ale to nas jeszcze bardziej zmotywowało.Pierwsze minuty bardzo wyrównane z paroma akcjami z obu stron boiska. W 17 minucie Orzeł obejmuje prowadzenie po rzucie karnym.Radość nie trwała długo bo już w 20 minucie wyrównujemy po wkrętce z rzutu rożnego.Później to my marnujemy dwie dogodne sytuacje bramkowe. Orzeł zaczął grać długie piłki ale większości byli łapani na spalone. Do przerwy mamy 1:1. Po zmianie stron to gospodarze przeważali i w 57 minucie objęli prowadzenie.Od 63 minuty gramy w 10tkę po kontrowersyjnej czerwonej kartce.Gra w osłabieniu nas zmobilizowała i w 68' wyrównujemy a 3 minuty później obejmujemy prowadzenie.Ostatnie 15 minut to Orły przeważały jednak to nam udało się utrzymać wynik do końca i nareszcie wygrywamy.