Autor:

Roonie10

Utworzono:

23.10.2020

Dziś opis będzie krótki, bo w zasadzie co tu napisać po najwyższej porażce w sezonie. Przychodzą końcowe kolejki czyli październikowe mecze o 15:00/14:00 i Unia nie ma składu. Taka sytuacja trwa w klubie od kilku sezonów, niezależnie czy to Serie A czy Serie B. Realnie patrząc w tak tragicznej sytuacji nie byliśmy nawet rok temu. Dużo zawodników pracuje w soboty i nie zawsze są w stanie być na meczu. Co prawda ten mecz był w czwartek ale niestety też nie pomogło. Pierwsza połowa to totalna demolka naszej drużyny w wykonaniu Kochcic. Goście pewnie prowadzili 0:5, my oddaliśmy 1 strzał na bramkę. Drugą cześć meczu to my lepiej zaczynamy szybko strzelając gola na 1:5. Później marnujemy jeszcze dwie sytuacje i niestety to było by na tyle z naszej strony. Mechanik przejął inicjatywę i dołożył dwa kolejne gole. Na domiar złego w 60 minucie nasz kapitan fauluje wychodzącego sam na sam zawodnika gości i ogląda czerwoną kartkę. Od tej pory już tylko się bronimy a Mechanik naciska na naszą bramkę marnując dużo sytuacji. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 1:10,co oznacza najwyższą porażkę w sezonie. Minusem meczu jest to że zarówno w 45' jak i 90'  tracimy gole po których pada gwizdek końcowy. Szkoda takich sytuacji bo dwucyfrowego wyniku można było uniknąć. W niedzielę mecz z Przystajnią i miejmy nadzieję że uda się wyjść w 11-stu.