Górnik podejmie lidera z Tarnowskich Gór

Już w sobotę 02.04.2016 r. o godz. 16:00 Górnik Piaski podejmie na swoim stadionie aktualnego lidera IV ligi, drużynę Gwarka Tarnowskie Góry. W dotychczasowych meczach z Gwarkiem na stadionie w Czeladzi padły aż 4 remisy i raz goście odnieśli zwycięstwo. Było to 23.04.2011 r. jeszcze w lidze okręgowej. Aby Górnicy mogli się wciąż liczyć z utrzymaniem w IV lidze muszą w sobotę zapunktować. Dotychczasowe mecze  pomiędzy Górnikiem, a Gwarkiem zawsze są owocne w bramki. W rozegranych do tej pory 11 spotkaniach padło łącznie aż 35 goli, co daje średnio ponad 3 gole na mecz. We wszystkich meczach jakie dotychczas zostały rozegrane , 3 razy wygrywał Górnik, padło aż 6 remisów i 2 razy wygrał Gwarek. Do tej pory Górnikom nie udało się pokonać na własnym stadionie sobotniego rywala. Miejmy nadzieję, że to przełamanie będzie w tą sobotę. Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz !!!

Górnik Piaski - Gwarek Tarnowskie Góry
02.04.2016 r. godz. 16:00