Pewna wygrana z KS Gmina Psary

W sobotni poranek piłkarze Górnika zmierzyli się z zespołem KS Gminy Psary. W pierwszej połowie trener Wojciech Osyra postawił na młodzieżową część zespołu. Górnicy postanowili oddać inicjatywę gościom. Dzięki tej zagrywce piłkarze mogli umiejętnie ustawiać się w swoich formacjach i przećwiczyć nowe ustawienia taktyczne. W pierwszej odsłonie bramki strzelali: Marcel Gad, Patryk Pikuta, i Dawid Kapral. W drugiej połowie w drużynie Górnika zagrali zawodnicy, którzy w ostatniej rundzie grali pierwsze skrzypce. W drugiej połowie zagrał również jeden z zawodników testowanych, który juz w 46 minucie strzelił bramkę. Przez całą drugą połowę, piłkarze Górnika dyktowali warunki i dołożli kolejne bramki. Bramki strzelali: zawodnik testowany, Norbert Bębenek i Saba Jikia, który ustrzelił klasycznego hattricka. W najbliższą sobotę 03.02.2018 piłkarze Górnika zmierzą się w meczu kontrolnym z zespołem Slavii Ruda Śląska, który aktualnie gra w Lidze Okręgowej i wygrał wszystkie mecze w lidze. Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy na to spotkanie.