Zapowiedź sparingu: Górnik Piaski Delta & Global - KS Gminy Psary

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszego klubu na mecz towarzyski pomiędzy Górnikiem Piaski Delta & Global, a KS Gminą Psary. Mecz ten odbędzie się w sobotę 27.01.2018 r. o godz. 11:00 na sztucznym boisku przy ul. Sportowej w Czeladzi. KS Gmina Psary aktualnie zajmuje 13 miejsce w A Klasie Sosnowiec. Będzie to pierwsze spotkanie w historii z nowo powstałym klubem z Psar. Trochę informacji o naszym sobotnim rywalu:
Klub Sportowy Gminy Psary powstał w lipcu 2017 r. W związku z problemami finansowymi trawiącymi kluby sportowe w gminie Psary w czerwcu 2017 r. podjęto rozmowy o połączeniu dwóch klubów sportowych w jeden duży klub. W wyniku rozmów w lipcu 2017 r., dwa kluby sportowe KS Góra Siewierska i KS Orzeł Dąbie oraz przy wsparciu z Urzędu Gminy Psary utworzyły wspólnie Klub Sportowy Gminy Psary.