Remis z Drzewiarzem

Początek meczu zaczął się fatalnie dla Górnika. W 2 minucie zbyt wysuniętego Rafała Dawida kapitalną bombą w okienko zaskoczył Dariusz Kołodziej. Dwie minuty później błąd w wyprowadzeniu piłki ze strefy obronnej gospodarzy wykorzystał Kołodziej zakładając siatkę bramkarzowi. W 25 minucie Kołodziej przymierzył z rzutu wolnego nad murem i było 3:0.

W 32 minucie ładnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Norbert Bębenek.

Początek drugiej połowy to bramka kontaktowa piłkarzy Górnika,a z rzutu wolnego ładnym strzałem uderzył po raz drugi Norbert Bębenek.

Na 3 minuty przed końcem bramkę wyrównującą zdobył Saba Jikia po podaniu przez Michała Flagę. Wynik meczu mógł ulec jeszcze zmianie. Bardzo dobrym strzałem głową popisał się zawodnik Drzewiarza, ale wybronił w sobie tylko znany sposób Dawid Stambuła.