Sparingowa wygrana z Olkuszem

W sobotnim meczu kontrolnym zespół Górnika Piaski wygrał z KS Olkusz 4:1 (1:0). Zespół z Olkusza aktualnie gra w IV lidze małopolskiej i zajmuje 11 miejsce w tabeli. Jedyną bramkę w pierwszej odsłonie meczu strzelił Łukasz Żmuda. Po przerwie do sieci trafiali jeszcze Saba Jikia i Dominik Rzymowski, który ustrzelił 2 bramki.

Bramki:
1:0 - Łukasz Żmuda
2:0 - Dominik Rzymowski
2:1 - KS Olkusz
3:1 - Saba Jikia
4:1 - Dominik Rzymowski

I połowa: Stambuła - Kapral, Kryger, Konaszczuk, Stolarczyk Ł., Wolf (20' Mroczek), Sierka, Sarzała, Bębenek, Flaga, Żmuda
II połowa: Dawid - zaw. test1, Wilk, Kryger (66' Stolarczyk G.), Stolarczyk Ł. (70' zaw test3), Mroczek, Musiał, Rzymowski, Bębenek (66' Bienek), zaw. test2, Jikia

W sobotę 17.02.2018 r. Górnik Piaski rozegra 2 sparingi jeden po drugim. O godzinie 9:30 rywalem będzie LKS Tęcza Błędów, a o 11:30 rywalem będzie Unia Kosztowy. Serdecznie zapraszamy!