Zapowiedź: Polonia Bytom - Górnik Piaski

Już w niedzielę 02.09.2018 r. o godz. 17:00 Górnik Piaski rozegra wyjazdowy mecz z aktualnym liderem Haiz IV ligi śląskiej gr.1 Polonią Bytom. Zespół 2-krotnego mistrza Polski w poprzednim sezonie rozgrywał baraże z Ruchem Radzionków o awans do III ligi. W dwumeczu lepsze okazały się "Cidry", a Polonia kolejny sezon musi rozgrywać mecze w IV lidze. Nasz niedzielny rywal zgranął dotychczas całą pule, wygrywając z każdym. Strzelili dotychczas 12 bramek tracąc jedynie 1 w ostatnim meczu z rezerwami Rakowa Częstochowa. Nasz zespół po 3 porażkach z rzędu zdobył ostatnio 3 punkty z mocnym beniaminkiem Unią Dąbrowa Górnicza wygrywając 3:0. W zespole z Bytomia występuje nasz były zawodnik Norbert Bębenek. Trzymamy mocno kciuki za nasz zespół i liczymy na zdobycz punktową w tym kończącym 5 kolejkę meczu. Mecz pomiędzy Polonią Bytom, a Górnikiem Piaski odbędzie się w niedzielę 02.09.2018 r. o godz. 17:00 na stadionie Szombierek przy ul. Frycza-Modrzewskiego 3. Sędzią głównym tego spotkania będzie Wiktor Urbańczyk, a pomagać mu będą Mateusz Szczepańczyk oraz Wojciech Ogiegło (KS Bielsko-Biała)

Polonia Bytom - Górnik Piaski
02.09.2018 r.