Zapowiedź: Raków II Częstochowa - Górnik Piaski

Po ostaniej porażce z Polonią Bytom, przyszedł czas na kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem piłkarze Górnika udadzą się do Częstochowy na mecz z rezerwami Rakowa. Do tej pory zespół Rakowa zdobył tyle samo punktów co Górnik, wygrywając w pierwszej kolejce na wyjeździe z Przemszą Siewierz. W kolejnych meczach górą byli rywale. Mamy nadzieje, że piłkarze Górnika wywiozą z Częstochowy 3 punkty. W poprzednim sezonie wzmocnieni rywale wygrali 4:0 w Czestochowie i 0:1 Czeladzi. W najbliższym meczu nie będzie mógł zagrać Mateusz Mroczek za czerwoną kartkę w meczu z Polonią Bytom (akcja ratunkowa). Decyzją Wydziału Dyscypliny ŚLZPN w 3 najbliższych meczach nie zobaczymy również trenera Bogdana Pikuty. Sędzią głównym niedzielnego spotkania będzie Jacek Klica (Bytom), a pomagać mu będą Jakub Kołodziejczyk (Bytom) oraz Sławomir Sobiesiak (Bytom)

Raków II Częstochowa - Górnik Piaski
09.09.2018 r.