Zapowiedź: Ruch Radzionków - Górnik Piaski Delta & Global

Po blisko cztero miesięcznej przerwie, piłkarze Górnika Piaski wracają na ligowe boiska. W sobotę 17.03.2018 r. o godz. 15:30 Górnicy zmierzą się z Ruchem Radzionków, aktualnym viceliderem Haiz IV ligi śląskiej gr. 1. Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Narutowicza 11 w Bytomiu-Stroszku. W rundzie jesiennej po zaciętym spotkaniu był remis 2:2, a dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Norbert Bębenek. Na weekend zapowiadają  niską temperaturę i opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W czwartek 15.03. pojawił się komunikat Wydziału Gier ŚLZPN, który informuje, że rozgrywki zostaną rozegrane zgodnie z planem. Gdyby jednak z jakiś powodów mecz pomiędzy Ruchem Radzionków, a Górnikiem Piaski miałby się nie odbyć, niezwłocznie Państwa o tym poinformujemy. Sędzią głównym sobotniego spotkania będzie Pan Andrzej Chudy (Zabrze), a pomagać mu będą Artur Grzesiuk (Gliwice) oraz Sebastian Bieniasz (Ruda Śląska).
Zapraszamy wszystkich naszych symapatyków na wyjazdowy mecz z Ruchem Radzionków!

GÓRNIK WALCZYĆ!!

Ruch Radzionków - Górnik Piaski Delta & Global