Zapowiedź: Ruch Radzionków - Górnik Piaski Delta & Global

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na wyjazdowy mecz z Ruchem Radzionków. Jest to zaległa 16 kolejka, która miała odbyć się w 17 marca, ale ze względu na zimowe warunki atmosferyczne, została przełożona na środę 18.04.2018 r. Zespół Ruchu to aktualny lider Haiz IV ligi gr. 1. Ma na swoim koncie 44 punkty. Odniósł 14 zwycięstw, 2 zremisował i 3 razy przegrywał. Na swoim obiekcie nie przegrali ani razu. Miejmy nadzieje, że ta ostatnia statystyka ulegnie zmianie już w tą środę. W środowym meczu nie będą mogli wystapić Dawid Kapral oraz Saba Jikia, którzy muszą pauzować za kartki. Mecz o mistrzostwo Haiz IV ligi gr. 1 odbędzie się w najbliższą środę 18.04.2018 o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Narutowicza 11 w Bytomiu-Stroszku. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Ruch Radzionków - Górnik Piaski Delta & Global
18.04.2018 r.