Zapowiedź: Szombierki Bytom - Górnik Piaski Delta & Global

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na wyjazdowy mecz Górnika. Tym razem piłkarze z dzielnicy Czeladzi udadzą się do Bytomia na mecz z Szombierkami. Nasi sobotni rywale aktualnie są liderem Haiz IV ligi gr. 1. Górnik po dobrej grze pokonał w ostatniej kolejce faworyzowany RKS Grodziec co na pewno wpłynęło na morale drużyny przed sobotnim meczem. Natomiast piłkarze Szombierek są ostatnio w małym dołku remisując 2 ostatnie mecze. Czy piłkarze Górnika wykorzystają tymczasową niemoc piłkarzy z dzielnicy Bytomia? Okaże się to w sobotę 18.11.2017 r. o godz. 13:00 na stadionie przy ul. Frycza-Modrzewskiego 3 w Bytomiu. Sędzią głównym zawodów będzie Marcin Bielawski (Mysłowice), a pomagać mu będą: Kamil Pągowski (Katowice) i Robert Reguła (Katowice)
Poprosiliśmy o wypowiedź przedmeczową pomocnika Górnika Dawida Kaprala:
"Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani do jutrzejszego spotkania. Mamy swój plan na ten mecz, chcemy go zrealizować i wywieść korzystny rezultat z Bytomia. Atmosfera jest bardzo dobra, dostaliśmy porządnego kopa do działania po przyjściu Trenera Osyry, a zwieńczeniem tego jest nasze zwycięstwo z Grodźcem. Wykonujemy dobrą pracę na treningach i wierzymy, że jesteśmy w stanie jeszcze coś ugrać w tej rundzie."

Szombierki Bytom - Górnik Piaski Delta & Global
18.11.2017 r.