Zapowiedź: Górnik Piaski - Piast II Gliwice

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz IV ligi w ramach XXIV kolejki, która wg. terminarza miała odbyć się 19 kwietnia br.. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej przesunął całą kolejkę na środę 17.05.2017 r. Mecz pomiędzy Górnikiem Piaski, a rezerwami ekstraklasowego Piasta Gliwice odbędzie się we wspomnianą środę 17.05.2017 r. o godz. 17:00 na stadionie przy Mickiewicza w Czeladzi. W rundzie jesiennej Górnik Piaski wygrał z Piastem 0:1 po bramce Patryka Pikuty. W środowym meczu nie będzie mógł wystąpić Dawid Kapral ze względu na ilość żółtych kartek (4). Sędzią głównym środowego spotkania będzie Pan Paweł Kuban (Kolegium Sędziów Częstochowa).  Zapraszamy !

Górnik Piaski - Piast II Gliwice
17.05.2017 r. godz. 17:00