Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

18.10.2019

Pierwsza połowa dla Kozłowej Góry, która wzmocniona Gawlytą, Dramskim, Pietrzykiem i kilkomazawodnikami ocierającymi się o pierwszy skład Kozłowej Góry prowadziła w tej części grę, my realizowaliśmy plan bronienia się na własnej połowie i pozwalaliśmy klepać sobie gościom na ich. Plan zrealizowaliśmy bezbłędnie bo najpierw po kontrze , dośrodkowaniu i strzale głową Sierki wyszliśmy na prowadzenie w 13 minucie gry. W 20 mieliśmy remis, po faulu którego nie było i strzale z 30 metrów - ładnym, to prawda, ale gdyby nasz jedyny bramkarz był w pełni sił spokojnie by to wybronił - niestety nie był - no i wpadło. Do przerwy 1:1. Po przerwie wszedł normalny skład drużyny z Kozłowej Góry i to my doszliśmy do swoich sytuacji strzeleckich. Nie wykorzystaliśmy dwóch sam na sam, raz zdobyliśmy bramkę, jak okazało się ze spalonego - dziwaczna reakcja sędziego bocznego - chyba czekał na Var bo zasygnalizował spalonego, gdy piłka po trzeciej dobitce wpadła do bramki, a my cieszyliśmy się z gola. Co nie udało się z najbliższej odległości udało się z połowy boiska. Sytuację przed polem karnym ratował bramkarz gości, uratował, ale potem źle piłkę wybił, ta trafiła pod nogi Grzegorza Sierki, który przelobował go z połowy boiska. Niestety nadeszła 90 minuta meczu i tak jak w poprzednim sezonie znów tracimy w niej bramkę dającą gościom remis, tym razem po rzucie karnym, szkoda że wcześniej ponoć był spalony, przynajmniej tak twierdzili nasi obrońcy, no ale cóż może był może nie był - gdybyśmy wykorzystali nasze sytuacje, ta nie miała by znaczenia. A tak dzielimy się punktami.